KOSGEB Tanıtım Desteği ile Fabrika Tanıtım Video Çekimleri
991
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-991,page-child,parent-pageid-510,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

KOSGEB TANITIM DESTEĞİ İLE FABRİKA TANITIM FİLMİ

a

Kobiler için Kosgeb Tanıtım desteği ile Fabrikanızın tanıtım filmi için hibe geri ödemeler alabilirsiniz.

Proje detayları Kosgeb internet sitesinde detaylıca anlatılmıştır.

Tanıtım Desteği üst limiti 25.000 TL olarak belirlenmiş ve projeniz işletmenizin bölgesine göre %50, %60, %70 oranlarında desteklenmektedir.

 

 

Kurumsal Firma Tanıtımı, fabrika, otel, hastane tanıtım videoları ve havadan görüntüleme konularında müşterilerimize uygun çözümler sunuyoruz.

 

Sosyal medya hesaplarınıza uygun video çekimleri ile işletmenizin internetteki görünürlüğü ve tanıtımı için videolar oluşturuyoruz.

Otel tanıtım filmi, Hastane video çekimi , Fabrika tanıtım filmi için profesyonel ekibimiz ile işletmenizde keşif gezisi yaptıktan sonra çekim gününü planlıyoruz.

Ürün Tanıtım videoları hazırlayarak internet ortamında ürünlerinizin satışını arttırıcı projeler ile birleştirmenizi sağlıyoruz.

Her türlü kurumsal video ihtiyacınız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.